На фронті загинув випускник Могилянки Сергій Рибак

Rybak SІз невимовним сумом могилянська спільнота сповіщає про велику втрату: на фронті під час виконання бойового завдання загинув випускник Могилянки за спеціальністю «Історія» Сергій Рибак (1977—2024).

Сергій працював у відомих громадських організаціях, зокрема в Мережі правових реформ та Програмі USAID «РАДА». У лави Збройних сил, маючи трьох дітей, Сергій вступив добровольцем.

«Про таких, як Сергій Рибак, кажуть: «світла людина». Талановитий, надзвичайно скромний, доброзичливий і щирий у спілкуванні — він завжди випромінював спокій, надійність і мужність. Він був справжнім Воїном Світла, чия загибель — величезна і непоправна втрата не лише для родини, а й для друзів, колег і всіх, хто зустрів його на життєвому шляху» — написала пані декан Факультету гуманітарних наук НаУКМА Марія Ткачук.

Могилянська спільнота висловлює найглибші співчуття рідним, близьким та друзям Сергія.

Похований в місті Умань на Алеї Героїв. Вічна і світла пам’ять Герою!

Допомогти родині

карта