Оголошено конкурс на стипендію Зої Литвин для молодого викладача чи викладачки

Києво-Могилянська Фундація оголошує перший конкурс на стипендію випускниці НаУКМА Зої Литвин для відзнаки молодого викладача чи викладачки. Стипендія покликана підтримати та заохотити викладачів на самому початку карʼєри. Цією премією Могилянська спільнота відзначає цінність їхньої діяльності — розробку інноваційних дисциплін, віддану роботу зі студентами та впровадження якісних викладацьких практик.

На цю відзнаку можуть претендувати викладачі віком до 35 років, які працюють в НаУКМА за основним місцем роботи.

Номінувати претендента_ку на стипендію мають принаймні три особи з числа співробітників або студентів НаУКМА. Для цього потрібно:

1. Заповнити електронну форму

2. Додати до неї документ із розгорнутим обґрунтуванням вибору обсягом до 500 слів

Обґрунтування вибору має відповідати на такі питання:

• Чому, на вашу думку, номінант_ка заслуговує на цю стипендію?
  • Яким чином ця стипендія сприятиме його/її подальшому професійному розвитку?
  • У чому особливість та інноваційність викладацького стилю номінанта_ки?
  • Чи є активності поза навчальними курсами, в яких він/вона взаємодіє зі студентами?

Реченець висування кандидатів — 21 червня 2024 року

Відбір лауреатів відбуватиметься в три етапи:

• Висування претендентів Могилянською спільнотою
  • Вивчення заявок та визначення переможця
  • Присудження премії

До складу цьогорічної стипендійної Комісії увійшли:

Ганна Волкова, керівниця Центру забезпечення якості освіти НаУКМА

Ольга Полюхович, віцепрезидентка з науково-навчальних студій

Андрій Калінін, Директор Києво-Могилянської Фундації в Україні

Поліна Грімова, студентка МП-1, ФОЗ

Поліна Оверченко, студентка БП-4, ФПвН

У разі, якщо Комісія відбере більше ніж одного кандидата, остаточне рішення буде прийняте пані Зоєю Литвин.

Ім’я стипендіата чи стипендіатки, а також обґрунтування вибору будуть опубліковані на сайті й на сторінках НаУКМА і Фундації.

У разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтесь до координаторки конкурсу Аліси Деміної: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.