30 Вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Привітання Президента НаУКМА Сергія Квіта

Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначають в Україні у вересні, свідчить про глибоку повагу нашого народу до Слова, Книги, культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання поважної і почесної ролі, яку відіграє в цьому Бібліотека.

Могилянська Бібліотека, безперечно, є серцем Університету. Ми глибоко цінуємо всі здобутки нашої університетської бібліотеки, вмілі поєднання традицій та інновацій, активну роль в академічному житті. Наша Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником пам’яток писемності, а її служителі — вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь.

Щирі вітання з нагоди професійного свята, шановні могилянські бібліотекарі!

Бажаємо вам, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі!

Від імені Могилянської громади, Сергій Квіт, Президент НаУКМА