Освячено будинок Братських келій

Минулий тиждень завершився видатною подією не лише в житті Києво-Могилянської академії, але також усієї України. 28 вересня відбулося освячення будинку Братських келій, в якому реалізовуватиметься проект BIONIC University.

Це новітня освітня ініціатива, яка втілюється інноваційним парком BIONIC Hill у партнерстві з НаУКМА та провідними ІТ-компаніями України: Infopulse, Ciklum, Luxoft, Art-Master. Перша фаза проекту спрямована на підвищення кваліфікації ІТ-фахівців для забезпечення нагальної потреби української ІТ-індустрії у професійних кадрах. Освячення проводив отець Богдан з університетської Благовіщенської церкви. Були присутні представники НаУКМА, BIONIC University, BIONIC Hill, компаній Infopulse, CISCO, IBM, Microsoft, Art-master, Київської міської державної адміністрації, Національного проекту «Технополіс» та ін. Цю історичну будівлю Києво-Могилянська академія повернула собі у травні цього року після понад трирічної судової тяганини. Келії є архітектурною пам’яткою у стилі пізнього класицизму, спорудженою 1823 р. за проектом архітектора А.Меленського. Впродовж останніх десятиліть приміщення перебувало в занедбаному стані і потребувало термінового ремонту.

В рамках проекту «Реставрація» на ремонт будинку на цей час було залучено понад 4 млн. грн. благодійних коштів.