Оголошується конкурс на ҐРАНТ АНДРІЯ СИВОКОНЯ

За найкращий проект залучення коштів на розвиток НаУКМА

Мета: Активізація та стимулювання успішної ґрантової діяльності викладачів, студентів, а також структурних підрозділів Національного університету "Києво-Могилянська академія", спрямованої на залучення коштів на розвиток університету.

Розмір винагороди - вісім тисяч гривень.

Організаційні умови проведення конкурсу:

1. Подача аплікаційної форми – до 10 жовтня 2012 р. (середа) 12-00 год.;

2. Презентація свого проекту на відкритому засіданні Конкурсної комісії 11 жовтня 2012 р. о 15.00 (аудиторія уточнюється);

3. Оголошення та відзнака лауреата – День Академії, 15 жовтня 2012 р.

До розгляду на конкурсі допускаються правильно заповнені аплікаційні форми з повним комплектом супроводжувальних документів.

Критерії для проектів:

- розглядаються проекти, що отримали підтримку в період від 1 жовтня 2011 року по 1 жовтня 2012 року

- актуальність і важливість з погляду реалізації місії та стратегічних завдань розвитку НаУКМА або його окремого підрозділу

- одним із результатів реалізації проекту має бути популяризація НаУКМА та поширення інформації про діяльність університету серед світової громадськості.

Перевага надаватиметься проектам:

- у реалізації яких передбачено участь студентів НаУКМА

- результатом реалізації яких є створення нових навчальних, наукових або суспільно вагомих програм

- результатом реалізації яких є розвиток матеріально-технічної бази НаУКМА

- результатом реалізації яких є популяризація НаУКМА серед світової громадськості.

Аплікаційні форми подавати:

Помічнику президента НаУКМА з питань управління інституційними проектами Оксані Плаксій