Актуальна стаття про якість вищої освіти у нашій країні

У "Битві за професіоналізм" досліджуються різні аспекти

Журналістка Ірина Кириченко наводить статистику, коментарі фахівців і робить власні висновки.

Так, вона цитує президента Могилянки Сергія Квіта: " Система вищої освіти в країні не розвивається з радянських часів, а мімікрує. Вона залишається радянською. А за якість освіти повинні боротися самі університети, як і за якість обов'язкових наукових досліджень. Нам необхідна реальна університетська автономія. Звісно ж, система вищої освіти сьогодні не відповідає потребам ринку праці. Щоб змінити ситуацію, треба не грузнути в дрібницях, а ефективно змінювати систему. Законопроект "Про вищу освіту", розроблений нашою робочою групою на чолі з академіком, ректором НТУ "КПІ" Михайлом Згуровським, створить для системи вищої освіти нову реальність."