Нові лауреати Стипендійних фондів НаУКМА

За умовами конкурсів для викладачів та студентів

Протягом вересня та жовтня цього року у Академії та за її межами проходили конкурси на отримання стипендій від фондів, що створені у НаУКМА відомими компаніями, банками та благодійниками.

Професорську стипендію

від Фонду компанії «Ернст енд Янг» для викладачів ФЕН одержала Ірина Григорівна ЛУК’ЯНЕНКО, професор, завідувач кафедри фінансів.

Студентські стипендії

від Фонду компанії «Ернст енд Янг» (Україна) для студентів ФПвН отримала студентка 3 р.н. Олеся МИХАЙЛЕНКО;

від Фонду родини Смолярчуків (Канада) для студентів кафедри історії ФГН здобув студент 4 р.н. Святослав СТЕЦЬКОВИЧ;

від Фонду «Райффайзен Банк Аваль» (Україна) для студентів ФЕН поділили між собою студентки 4 р.н. Світлана РЕПІНА та Наталія ШТАНЮК;

від Фонду «АгроКомбанк» (Україна) для студентів ФПвН отримала студентка 5 р.н. Айше МЕМЕТОВА;

від Фонду ім. І.Ткаченка (Україна) для студентів ФСНСТ одержали студентка 2 р.н. магістерської програми Анна ЗАГРЕБЕЛЬНА та студентка 3 р.н. Марія ЧЕРНИШ.

Студентський грант для студентів ФЕН «Зірка факультету» за 2011-2012 н.р. від Фонду родини Ковальських (Канада) здобув студент 4 р.н. Дарій АНТОНЮК.

Вітаємо переможців конкурсів, які стали стипендіатами у 2012-2013 навчальному році!