Науковий семінар і нагородження учасників конкурсу студентських робіт «Український визвольний рух 1920-50 р.р.»

20 жовтня, Бібліотека Антоновичів, читальна зала 22 (другий поверх), з 9:00 до 17:00

До 70-річниці створення Української повстанської армії Центр історії державотворення України ХХ століття в НаУКМА, Центр досліджень визвольного руху (ЦДВР), Інститут суспільних досліджень (ІСД) (Дніпропетровськ), Національний музей-меморіал «Тюрма на Лонцького» планують провести в Бібліотеці Антоновичів НаУКМА науковий семінар та нагородження учасників конкурсу студентських наукових робіт «Український визвольний рух 1920-50 років».

Участь у конкурсі взяли 18 студентів, із різних міст України, а саме Києва, Львова, Полтави, Миколаєва, Одеси, Запоріжжя, Ужгорода та Острога. Преміями планується нагородити п`ять учасників конкурсу.

Під час наукового семінару плануються:

1. лекції для учасників конкурсу, які прочитають к.і.н. В. В’ятрович (НаУКМА), к.і.н. В. Панченко (ІСД) та д.і.н. І. Патриляк (КНУ ім. Т.Шевченка),

2. презентація (виступи) студентських робіт, що перемогли в конкурсі,

3. дискусія та обговорення студентських наукових робіт.