Конкурс на грант Андрія Сивоконя-2012

Традиційно, в День Академії фундатор оголосив переможця

Цього року участь у конкурсі взяли сім проектів, які 11 жовтня було презентовано на розгляд комісії.

За результатами обговорення та голосування переможцем конкурсу визнано проект «Нелінійна реакція степових екосистем України на зміни кількості опадів» від Центру досліджень екосистем, змін клімату та сталого розвитку НаУКМА; представник проекту в НаУКМА - кандидат біологічних наук, доцент, декан факультету природничих наук Ірина Вишенська.

Друге місце посів проект «Learning Economics with Dynamic Modeling» від кафедри фінансів; керівник - доктор економічних наук, професор Ірина Лук`яненко.

Третє - проект «Cучасні освітні технології - дітям» від служби віце-президента з навчальної роботи; керівник- доктор філологічних наук, професор, віце-президент НаУКМА з навчальної роботи Василь Ожоган.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!