Троє випускників Києво-Могилянської академії обрані до Верховної Ради України

Багато випускників НаУКМА стали управлінцями вищої ланки, власниками бізнесів і національних та міжнародних підприємств, викладачами різних університетів, лідерами громадського сектору, адвокатами, соціологами, державними службовцями, митцями, акторами, активними членами громадянського суспільства в Україні.

Зі зміцненням власних позицій вони кидають виклики теперішній ситуації в державі.

Багато з них беруть активну участь у роботі Асоціації випускників НаУКМА і підтримують свою Alma Mater.

На останніх виборах до Верховної Ради депутатами стали: випускники MBA програми Києво-Могилянської бізнес школи Геннадій Зубко та Сергій Лабазюк, а також Ростислав Павленко, політичний аналітик, директор Школи політичної аналітики та випускник Києво-Могилянської академії.

Адміністрація, викладачі та студенти Національного університету «Києво-Могилянська академія» вітають випускників з перемогою на виборах.

Повну інформацію про нових депутатів можна прочитати тут.