Вітаємо лауреата Стипендійного фонду компанії «Dragon Capital»!

Конкурс проводився для професорсько-викладацького складу Факультету економічних наук НаУКМА

Нещодавно на Факультеті економічних наук пройшов щорічний конкурс на отримання стипендії від інвестиційної компанії «Dragon Capital» на 2012–2013 навчальний рік.

Цього року переможцем став Володимир Григорович Шпортюк, викладач кафедри фінансів ФЕН, доцент, кандидат фізико-математичних наук.

Ця стипендія щорічно надається кращому викладачеві року за результатами рейтингового анонімного опитування студентів ФЕН.

Анкета, за якою провадиться опитування, запропонована і розроблена грантодавцем.

Стипендійний фонд компанії «Dragon Capital», створений у травні 2005 року, став першим фондом, впровадженим з ініціативи випускника НаУКМА.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!