У Барселоні відбулися перші спільні захисти випускників Докторської школи НаУКМА

30 листопада в Universitat Autonoma de Barcelona відбулися захисти студентів Докторської школи НаУКМА Дарії Тарадай (Domestication of International Conflicts in Ukrainian TV Coverage: Overlapping Between Political and Media Discourses) та Анастасії Гринько (Media Transparency through Journalists’ Interpretations: Research in Ukraine).

Президент НаУКМА Сергій Квіт з керівником Могилянської школи журналістики Євгеном Федченком були одночасно співкерівниками дисертантів та членами обох одноразових спеціальних рад по захисту згаданих дисертацій. На захистах була присутня керівник відділу міжнародного співробітництва НаУКМА Лариса Човнюк, яка зараз перебуває в Universidad de Granada за програмою Erasmus Mundus. Співкерівники наших докторантів з іспанського (каталонського) боку Віргінія Лусон та Карлос Лоренс також брали участь у засіданнях.

Повний текст статті можна прочитати у Персональному журналі Сергія Квіта.