У Конгрегаційній залі оголосили авторів кращих книжок року

За версією ВВС

Переможцем у номінації «Книга року ВВС» стала книга Юрія Винничука «Танго смерті», переможницею у номінації «Дитяча книга року ВВС» – книга “Таємне Товариство Боягузів та БрехунівЛесі Ворониної.

Автори «Книг року» отримали грошові премії у розмірі 1000 фунтів стерлінгів.

Нагороди переможці отримали з рук Артема Лісса, голови Європейського департаменту BBC World Service, та Джонатана Чарльза, директора департаменту внутрішніх та зовнішніх зв'язків з громадськістю ЄБРР.

Організатори конкурсу також відзначили спеціальним призом, електронною книжкою, автора кращої читацької рецензії Миколу Григорчука.

До цьогорічного складу журі конкурсу ввійшли двоє викладачів кафедри літературознавства НаУКМА – доктор філологічних наук, професор Віра Агеєва та кандидат філологічних наук, доцент Ростислав Семків.