Видавництво "Дух і Літера" запрошує на презентацію книги - лідера іспанської інтелектуальної історії

Це перше українське видання новели Ортеги-і-Гассета

Посольство Іспанії в Україні, Асоціація іспаністів України і видавництво «Дух і Літера» запрошує усіх охочих на презентацію книжки Хосе Ортеги-і-Гассета «Роздуми про Дон Кіхота».

28 лютого о 16:00 у залі вченої ради головного приміщення Національного авіаційного університету (м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1).

У презентації візьмуть участь:

надзвичайний і Повноважний Посол Іспанії в Україні Хосе Родрігес Мояно;

президент Асоціації іспаністів України пан Олександр Пронкевич;

директор видавництва «Дух і Літера» пан Костянтин Сігов;

перекладачка книги «Роздуми про Дон Кіхота» Хосе Ортеги-і-Гассета пані Галина Верба.

«Роздуми про Дон Кіхота» – це перша новела письменника і філософа Хосе Ортеги-і-Гассета (1883–1955), однієї з найважливіших постатей в іспанській літературі.

Ця книга вважається лідером в іспанській інтелектуальній історії, вперше її опубліковано в Україні завдяки видавництву «Дух і Літера» за підтримки Посольства Іспанії в Україні.

Також у рамках заходу буде представлено збірку «Актів ІІІ конгресу іспаністів України».

Вхід вільний,

попередня реєстрація учасників електронною поштою ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) або телефоном: (044) 391 30 10.