Студентська олімпіада з математики

23 лютого, ауд. 1-313, об 11-00

До участі в олімпіаді запрошуються усі студенти 1-4 курсів, котрим цікаво прийняти участь в розв'язуванні нестандартних задач з математики.

Олімпіада триватиме три години, з 11-00 до 14-00.

Учасникам необхідно взяти з собою лише ручку, а при бажанні ще й олівець.

Використання книжок, калькуляторів, телефонів та інших електронних пристроїв не дозволяється.

Могилянцям-переможцям конкурсу отримані бали будуть зараховуватись за математичні дисципліни, що викладаються кафедрою математики.

Олімпіада є I етапом Всеукраїнської студентської олімпіади з математики у НаУКМА: могилянці-переможці конкурсу поїдуть на Всеукраїнську студентську олімпіаду з математики, що відбудеться 23-26 квітня 2013 року в Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Результати виступу на олімпіаді будуть враховуватись при вступі на магістерські програми факультету інформатики.

Запрошуємо до участі усіх студентів, кому не байдужа математика!