Відійшов у вічність Геннадій Олександрович Прокопець

21 лютого помер доктор фізико-математичних наук, професор Геннадій Олександрович Прокопець.

Він був одним з фундаторів кафедри фізико-математичних наук, працював у Академії з 1994 року і зробив величезний внесок у розбудову природничого факультету НаУКМА.

Геннадій Олександрович займався дослідженнями фізики ядра, елементарних частинок та високих енергій. У НаУКМА він викладав базові дисципліни: «Електрика і магнетизм», «Фізика ядра та елементарних частинок», «Фізика високих енергій» та інші.

Лауреат Державної премії в галузі науки і техніки, Г.О. Прокопець був членом редколегій ряду наукових журналів і неодноразово обирався до Вченої ради університету.

Завдяки зусиллям Генадія Олександровича кафедра налагодила тісну співпрацю з Інститутом ядерних досліджень НАН України та міжнародним науковим центром DESY в м.Гамбург (Німеччина).

Півстолітня наукова та педагогічна діяльність Г.О.Прокопця заслуговує на велику повагу.

СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ.