Дисертація Джеймса Мейса – українською

Наукова бібліотека спільно з кафедрою англійської мови починають цікаву і вкрай потрібну справу: переклад українською мовою дисертації Дж. Мейса "Communism and the Dilemmas of National Liberation. National Communism in Soviet Ukraine. 1918-1933", що була опублікована у 1983 році в монографічній серії Гарвардського українського наукового інституту.

Студенти в рамках навчальних програм з перекладу під керівництвом старшого викладача кафедри Н.В. Бражник перекладатимуть перший розділ праці Дж. Мейса.

Сподіваємося, що безпосереднє ознайомлення з книгами, особовим архівом і меморіальними речами Дж. Мейса, що відбулося 1 березня в його архіві-бібліотеці (Староакадемічний корпус), ще раз "відкрило" студентам світлий образ унікальної людини і науковця, а також професора "Києво-Могилянської академії", яким був Джеймс Мейс.

У 1995–2004 роках Джеймс Мейс – професор кафедри політології НаУКМА: викладав етнополітику, політику США та Канади й політику Центральної та Східної Європи.