Екоклуб НаУКМА "Зелена Хвиля" став партнером акції "День врятованого дерева"

Його проводить 11-13 березня НПП "Голосіївський" для допомоги дітям дитячого будинку

В рамках акції на території НаУКМА відбудеться благодійний збір вторинної сировини (макулатури та пластикових пляшок).

11 - 13 березня збираємо макулатуру й пластикові пляшки, які ви можете залишити у зеленому контейнері біля третього корпусу на першому плаці, а 12-13 березня - також у зеленому контейнері на другому плацу.

За виручені кошти буде надана допомога (канцтовари, навчальні матеріали, книжки, спортивний інвентар тощо) дитячому будинку "Чебурашка" в с.Рокитне (Київська область). Сьогодні в цьому будинку постійно проживають діти, для яких найдорожче в світі - це проста увага, турбота та вдячність. Але їм також необхідна матеріальна допомога.

Проект орієнтований на виховання культури споживання та популяризацію вторинної переробки ресурсів.

Кожен з нас впливає на процеси, які відбуваються на планеті. Вкрай важливо, щоб цей вплив був благотворним, а не руйнівним. Докладаючи невеликі зусилля, людина може досягти великих результатів.

Діти та природа будуть вдячні!

За додатковою інформацією звертайтесь до голови ЕкоКлубу Тетяни Конченко Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , 093-9923113