Народна хорова капела «Почайна» виконає ораторію Отара Тактакішвілі „Ніколоз Бараташвілі”

25 березня у Колонному залі ім. М. Лисенка Національної філармонії України

Прем’єра ораторії Отара Тактакішвілі "Ніколоз Бараташвілі” у виконанні народної хорової капели "Почайна” Національного університету „Києво-Могилянська академія” та Національного ансамблю солістів "Київська камерата” - це перше виконання твору українськими музикантами, окремі хорові номери звучатимуть мовою оригіналу.

За підтримки Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs) та Київського міжнародного інституту соціології (КМІС)

Отар Тактакішвілі (1924-1989) – видатний грузинський композитор, диригент, педагог. Автор музично-сценічних, вокально-симфонічних та симфонічних творів.

Ораторія "Ніколоз Бараташвілі” для солістів, вокального ансамблю, хору та симфонічного оркестру (на поезії Н.Бараташвілі в перекладах на російську М. Дудіна і Б.Пастернака) – один з кращих творів композитора.

Ніколоз Бараташвілі (1817-1845) – грузинський поет-романтик, якого зараз називають “класиком грузинської літератури”, хоча за життя поета не було видано жодного рядка поезій. Вперше кілька його віршів було опубліковано лише за сім років після смерті. Творчий доробок поета складається з 36 ліричних віршів та історичної поеми "Доля Грузії”. Досконалим зразком лірики Бараташвілі є його вірш “Мерані” — одна з улюблених поезій грузинського народу.

Програма.

Замовлення квитків через Академію:

1) заповніть електронну форму-замовлення до 15:00 середи, 20-го березня,
2) надішліть лист-замовлення на адресу
  або
3) зателефонуйте в КМЦ за тел. 044 425 2154 п.Олені Гнатовській.

Отримати квитки можна 20-22 березня з 11:00 до 18:00 у  п.Олени Гнатовської

за адресою: КМЦ, вул. Іллінська, 9, тел. 425 2154.