«Де Живуть Книжки»: знайомство з Могилянською бібліотекою

З 25 по 29 березня

У дні шкільних канікул запрошуємо школярів, в т.ч. дітей співробітників і випускників НаУКМА, відвідати Дослідницьку бібліотеку Могилянки, розміщену в славетному Староакадемічному (Мазепиному) корпусі.

Під час екскурсії дітям пропонується поринути у чарівний світ Книги, пройти справжнім «бібліотечним лабіринтом», побачити найдавніші й найсучасніші книги з фонду Бібліотеки, відчути атмосферу часів давньої Києво-Могилянської академії, коли тут навчалися Г.Сковорода, Самійло Величко, Василь Григорович-Барський, Артемій Ведель та ін. видатні українці.

Наприкінці екскурсії на дітей чекає цікава вікторина з обов’язковими призами:-).

Екскурсії проводяться для груп 10-20 осіб за попереднім записом: тел. 044 425 60 35.

Початок екскурсії ЩОДНЯ З 25 по 29 березня об 11.00 год., тривалість 30-40 хв.

Місце зустрічі:

біля брами Староакадемічного корпусу НаУКМА (вул.Сковороди, 2, Київ, напроти пам’ятнику Г.Сковороді, метро «Контрактова площа»)