Докторантка Докторської школи НаУКМА захистила дисертацію у Барселонському автономному університеті

Дарія Орлова, докторантка Докторської програми «Масові комунікації» - спільного проекту Києво-Могилянської школи журналістики та кафедри соціології НаУКМА, - захистила 8 березня 2013 р. у Universitat Autonoma de Barcelona дисертацію на здобуття наукового ступення PhD («Образ Європи у медієзованому дискурсі українських політичних еліт»).

До складу спільної спецради по захисту, яку утвоюють представники Universitat Autonoma de Barcelona та НаУКМА, входили Євген Федченко та Сергій Квіт.

Дарія Орлова продовжить свою роботу в Могилянській школі журналістики (старший викладач) та у проекті «Європейська обсерваторія журналістики» (редактор сайту).

ВІТАЄМО!