Могилянка посіла 4 місце серед 239 університетів

У рейтингу найкращих ВНЗ України «Компас-2013»

Щорічний рейтинг ВНЗ «Компас» - найвпливовіший в країні «освітній» рейтинг, спільний проект компанії СКМ та Благодійного Фонду Рината Ахмєтова «Розвиток України» - оприлюднюється вже вшосте.

Протягом усіх років НаУКМА стабільно посідає в ньому лідируючі позиції.

Нагадаємо, рейтинг укладається на основі опитування роботодавців та випускників вишів: випускники оцінюють якість отриманих знань, можливість їх практичного застосування та допомогу своїх вишів у працевлаштуванні; роботодавці ж оцінюють, наскільки університетська підготовка відповідає вимогам ринку праці.

Цього року рейтинг оцінював 239 ВНЗ, котрих оцінювали 1202 випускники, 843 компанії-роботодавці та 331 компанія-експерт.

За результатами опитування, Могилянка посіла 4 місце серед кращих університетів країни.

Ця перемога особливо вартісна, враховуючи той факт, що у Могилянці є лише 3 спеціальності з 5, представлених у рейтингу (бізнес-економіка, право, ІТ).

Крім того, НаУКМА – найменший за кількістю студентів (відповідно, випускників) університет серед лідерів рейтингу: в Могилянці навчається близько 3 500 студентів, тоді як у КПІ – 35 800, в КНДУ ім. Шевченка – 26 000.

Детальнішу інформацію можна прочитати тут.