НаУКМА - перший університет України, що запускає серію мобільних застосунків

Нагадаємо: у 2009-му році Могилянка вперше запустила мобільний застосунок - сервіс MOBITESTUM для підготовки до ЗНО.

Сьогодні, за ініціативою студентів та випускників НаУКМА Миколи Котюка та Вікторії Булої, доступна версія MOBITESTUM нового покоління для сучасної платформи iOS, а найближчим часом буде доступний корпоративний застосунок-інформер НаУКМА, що стане в пригоді цьогорічним абітурієнтам та першокурсникам.

Приємно також, що персональний комп'ютер українського виробництва передано для випробування в бібліотеку НаУКМА.

Встановлений у Американській бібліотеці на одному з публічних робочих місць, апарат є оригінальною розробкою, в створенні якої брали участь викладачі Могилянки Олександр Синявський та Дмитро Черкасов.

Серед визначних рис українського пристрою - автентичний дизайн, малі розміри, безшумність, максимальний захист від впливу зовнішніх факторів (води, вологості, пилу тощо) та дуже низький рівень електромагнітного випромінювання назовні.