Зустріч з Президентом НаУКМА С.М. Квітом щодо ситуації в НаУКМА 19 червня 2013

25 червня, Актова зала НаУКМА, 1 корпус, к.217, 11:00

На прохання випускників Сергій Миронович Квіт погодився провести відкриту зустріч зі студентами та викладачами НаУКМА щодо ситуації 19 червня 2013 року.

Могилянська спільнота поставила багато питань, на які потрібно відреагувати.

Тому ми запрошуємо Вас на цю зустріч аби проаналізувати ситуацію разом, зрозуміти проблеми та спільно виробити проекти рішень.

Це дозволить уникнути двояких трактувань та провокацій.

Якщо у Вас вже є питання, які Ви би хотіли прояснити – просимо надсилати їх на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , аби уникнути дублювань та пустої витрати часу.

Давайте разом результативно проаналізуємо ситуацію. Спільнота отримає відповіді на свої питання, і це – важливий крок до діалогу.

Зустріч промодерує Михайло Мінаков - випускник НаУКМА 1996 р., доктор філософських наук.

Колеги, відразу кілька правил^

1) правило конструктиву,

2) відсутність провокацій і бажання працювати на спільне благо,

3) учасниками можуть бути тільки студенти та викладачі НаУКМА.

Світлана Матвієнко, випускниця НаУКМА

Більше - у соцмережах.