13 серпня - Посол США в Україні Джеффрі Р. Пайєтт - в НаУКМА

13 серпня відбулась зустріч Посла США в Україні Джеффрі Р. Пайєтта з Президентом НаУКМА С.Квітом.

Як відомо новий Посол США в Україні прибув до Києва лише 9 серпня. Тож його візит до НаУКМА став його першим знайомством з університетом в Україні, і ми пишаємось, що цей університет - НаУКМА. В ході зустріч Посол США обговорив з Президентом НаУКМА проф.С.Квітом низку питань щодо розвитку вищої освіти в Україні, співробітництва в освітніх та наукових проектах, а також відвідав Американську бібліотеку імені Віктора Китастого НаУКМА.

posol_vizit_130813
На фото: Посол США в України Джеффрі Р. Пайєтт з Пезидентом НаУКМА С.Квітом та директором наукової бібліотеки НаУКМА Тетяно Ярошенко - в Американській Бібліотеці НаУКМА.