Лекція провідного науковця в галузі демократичних студій Ларрі Даймонда

09 вересня, о 17:00, Актова Зала КМЦ НаУКМА (вул. Іллінська, 9, третій поверх) 

 

Лекція п. Даймонда "Визначення демократії: виборча, ліберальна демократія, якість демократії" підготована і проводиться НаУКМА у співпраці з Українською школою політичних студій.

 

Ларрі Даймонд розгляне різницю між виборчою та ліберальною демократією та визначить показники оцінки якості демократії. Він також проаналізує світові тенденції виборчої і ліберальної демократії та пояснить, чому якість демократії тісно пов'язана зі стабільністю та консолідацією демократії.

 

На захід запрошуються студенти Києво-Могилянської Академії, викладачі, активісти громадянського суспільства, журналісти, представники міжнародних організацій та випускники Української школи політичних студій.

Кількість місць обмежена. Мова лекції – англійська.

 

Реєстраційну форму для участі у заході можна заповнити за посиланням

(просимо це зробити до 18:00, п’ятниці, 6 вересня).

Онлайн-трансляція лекції буде проводитися на порталі «Українська правда».

Зйомка буде забезпечена проектом PasticheCritique.

Інтернет бродкастінг забезпечує INTV.ua.

 

За додатковою інформацією звертайтеся до Уляни Полтавець - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , 380 44 531 3768.

 

Ларрі Даймонд є професором Стенфордського університету та старшим науковцем Інституту Гувера. Також він працював в якості радника численних урядових і міжнародних організацій, в тому числі Державного департаменту США, ООН, Світового банку.

 

© 2012-2023 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна