Публічна лекція Філіпа Рено

25 вересня о 18:00, Центр польських та європейських студій НаУКМА (підвал 6 корпусу, вул. Волоська 10)

Лекція Філіпа Рено "Громадянська позиція (civisme) та політес (civilité) як чинники новочасної політики" стосуватиметься актуальних проблем сьогодення.

Проводиметьмя Французькою мовою із синхронним перекладом.

Філіп Рено (Philippe RAYNAUD) – сучасний французький філософ, професор політичних наук правничого факультету Сорбонни, фахівець із політичної філософії та конституційного права.

Автор низки наукових досліджень, зокрема книжок «Тероризм і демократія» (1995), «Макс Вебер та дилеми модерної свідомості» (1996), «Суддя та філософ» (2008), «Три революції свободи: Англія, Америка, Франція» (2009).

Спів­упорядник і голова редакційного комітету великого «Словника політичної філософії» (перше видання – 1996), був одним із наукових керівників «Європейського словника філософії» (2004).