Про індійську філософію - від Юрія Завгороднього

09 жовтня, 17-00, Могилянська бібліотека

Презентація книги "Завгородній Ю. Ю. Рецепція індійської філософії в Україні. Лінія Вед : Монографія. – К., Інститут філософії імені Г. С. Сковороди НАН України, 2013. – 412 с."

Презентація відбудеться в залі періодики Дослідницької Бібліотеки (Староакадемічний корпус НаУКМА).

Юрій Завгородній, кандидат філософських наук, науковий співробітник Інституту філософії ім. Г. С. Сковороди НАН України, випускник, а нині викладач Національного університету «Києво-Могилянська академія», член ради Асоціації дослідників езотеризму і містицизму.

Сфера наукових інтересів: індійська філософія, рецепція індійської філософії в Україні і світі, філософський традиціоналізм, сакральна географія, просторові практики, філософська культура Давньої Русі, острів Хортиця. Автор наукових публікацій, виданих в Україні, Росії, Польщі, Фінляндії й Індії.