• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Конкурс Western NIS Enterprise Fund
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Дні науки 2019

Контакти:

Тетяна Олександрівна Ярошенко,

віце-президент з наукової роботи та інформатизації,

канд. іст. н., доцент

5 корпус, кімн. 309

Навчально-науковий центр:

керівник - Кострова Людмила Іванівна,

канд. хім. н., доц.

5 корпус, кімн. 310, т. 463-58-66

Ткачук Надія Володимирівна

5 корпус, кімн. 307-308, т. 463-69-74

Щорічна пропам'ятна лекція Омеляна Пріцака

12 квітня о 13-00 в Музеї НаУКМА відбудеться щорічна Пропам'ятна лекція Омеляна Пріцака.

До лекції запрошено Голову Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова. Меморіальні лекції, присвячена пам’яті видатного вченого ХХ ст., філолога, історика, сходознавця Омеляна Пріцака в НаУКМА традиційно відбуваються щорічно в квітні.  У 2019 р. планується проведення Міжнародної конференції до 100-річчя вченого.