• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи

Шостий конкурс наукових проєктів іменного фонду Мирослави Іванців МБФВКМА

Оголошено черговий щорічний конкурс  наукових проєктів іменного фонду Мирослави Іванців МБФВКМА
 
Конкурс проводиться з метою стимулювання науково-дослідної, науково-методичної та видавничої діяльності НаУКМА, зокрема у виконанні колективних та індивідуальних дослідницьких проєктів фундаментальних, прикладних досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок, що виконуються в НаУКМА,  заохочення дослідників (в т.ч. молодих науковців, аспірантів, докторантів, осіб, що навчаються в НаУКМА) до проведення досліджень та подальшої наукової та викладацької роботи в НаУКМА, поширення отриманих результатів через публікації та патенти, конференції та стажування.
 

Проєкти за своєю тематикою можуть бути міждисциплінарні (із залученням науковців та викладачів та аспірантів різних спеціальностей) та дисциплінарні.  За кількістю учасників - колективні та індивідуальні. Право подавати запити на фінансування проєктів мають усі штатні викладачі та наукові співробітники НаУКМА, а також аспіранти (докторанти, здобувачі). Кожен аплікат може брати участь не більш, ніж у двох проектах. Проєкти, що вже фінансуються з інших джерел,  можуть подавати запити на часткове фінансування (з обґрунтуванням необхідності додаткових коштів та обов’язковим зазначенням джерел фінансування).  

 

Конкурс 2022 р. фокусований на підтримку дослідників, які завершують докторські дисертаційні дослідження,  та публікацію результатів досліджень (монографії, статті у виданнях, що індексуються у WoS та Scopus), підтримку дослідницьких колективів, що готують наукові  проекти на фінансування з міжнародних та національних фондів (HORIZON, ННФ, конкурси МОН та ін.), а також наукові та видавничі проєкти у межах відзначення 300-ліття Г.С.Сковороди.

 

Інформація про конкурс та лауреатів попередніх років, а також форма заявки  - за посиланням.

 

Запити подаються на скриньку   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  до 23.00  15 жовтня 2022 р.

 

 

© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна