Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 49

Школа політичної аналітики

us

Про нас

Дослідження

Публікації

 

Yakovlev 2018

Директор - Максим Володимирович ЯКОВЛЄВ,

кандидат політичних наук,

доцент кафедри політології НаУКМА

 

Контакти

м. Київ, вул. Волоська 8/5, 4 корпус НаУКМА,

ауд. 424 (4 поверх)


Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Веб-сайт:  http://spa.ukma.edu.ua

 

fb f logo blue 50  glyph logo May2016   

 

 

Школа політичної аналітики НаУКМА – сучасний аналітичний центр, який є частиною могилянського інтелектуального середовища та успішно запроваджує новітні наукові здобутки в українську аналітичну сферу.

 

Місія

Сприяти виробленню якісних, доказових (evidence-based) рішень на основі методологічно обґрунтованої аналітики, насамперед у сферах протидії популізму, інформаційної безпеки та молодіжної освітньої політики.

 

Історія

Школу політичної аналітики НаУКМА було утворено у 2001 році як проект при Центрі досліджень національної безпеки. Проте, оскільки діяльність ШПА була дуже успішною, то згодом весь Центр досліджень національної безпеки переформатовується і отримує назву Школа політичної аналітики.

 

Протягом 2001-2014 років Школа активно розвивалась та долучалась до загальноукраїнського, а згодом і міжнародного аналітичного середовища. Наприклад, саме ШПА щорічно готувала аналітичні огляди про Україну для видання «Nations in Transit», на підставі яких міжнародна організація «Freedom House» визначала позицію України у відповідному рейтингу.

 

З 2014 року і по сьогодні Школа політичної аналітики НаУКМА фокусує свою увагу на тих актуальних проблемах, що постали у зв’язку з анексією Криму, військовою агресією Росії на Сході України, інформаційною війною, а також поширенням явища популізму і посиленням його негативних впливів.

 

© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна