Умови конкурсу 2016/2017

Умови конкурсу

«Кращий викладач ФПрН», «Кращий викладач кафедри англійської мови»

Премія «Кращий викладач Факультету природничих наук» - 24 000 грн. (після оподаткування)
Премія «Кращий викладач кафедри англійської мови» - 24 000 грн. (після оподаткування)

Як взяти участь:

- Самовисунення (лист-заявка із зазначенням дисциплін(и)/триместру + СV)
- Висунення студентами чи колегами (лист-заявка із зазначенням ПІБ кандидата, дисципліни, триместру викладання)
Заявки надсилати до відділу стратегічного розвитку Олені Власюк на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дедлайн висунення претендентів - надсилання заявок:
до 5 грудня - осінній триместр
до 10 квітня – весняний триместр
до 5 червня – літній триместр

Визначення переможця:
- за результатами анонімного оцінювання студентами – 80%,
- за результатами наукової та методичної роботи – 20%.

Переможців визначає конкурсна комісія, орієнтовно, до 15 липня.

Участь в конкурсі можуть взяти викладачі, які викладають в поточному році, як штатні, так і сумісники, а також в поточному і попередньому навчальному році не мав(ла) дисциплінарних стягнень за порушення трудової дисципліни і корпоративної етики.
Також важливою умовою участі викладачів у фінальному етапі конкурсу є присутність нормального розподілу рейтингових балів в оцінюванні студентів (наприклад, не тільки відмінні оцінки). Дані надаються ІКЦ з «ОПТІМИ».

Детальніше про премію і порядок призначення в положенні про конукрс.

Засновник премії

Лауреати 2016