День відкритих дверей 25 березня

До уваги вступників, батьків, вчителів та всіх зацікавлених!

Запрошуємо на День відкритих дверей Національного університету "Києво-Могилянська академія", що відбудеться 25 березня 2017 року.

Заходи триватимуть від 10.00 у Культурно-митецькому центрі НаУКМА (вул. Іллінська, 9). Це корпус 4а на схемі університетського містечка.

Ви зможете отримати інформацію щодо правил прийому, дізнатися про особливості навчання, поспілкуватися із деканами, завідувачами та викладачами кафедр, студентами, випускниками, відвідати екскурсії територією академічного містечка, побувати у бібліотеці, музеї, оглянути історичні будівлі найстарішого університету України.

Ті з Вас, хто не зможе відвідати 25 березня День відкритих дверей в Могилянці, матимуть змогу почути про унікальне могилянське середовище та отримати відповіді на найчастіші запитання щодо вступу завдяки запису офіційної частини події з 11:00 до 12:00 в Культурно-мистецькому центрі Академії. Просимо переходити за вказаним посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=fo3S0u2khYM

Програма

10:00 – 11:00 – абітурієнти, які ще обирають майбутню спеціальність, матимуть можливість поспілкуватися одночасно з представниками усіх факультетів - деканами, викладачами НаУКМА та студентами, - зможуть дізнатися про особливості навчання та вступу до Академії, а також отримати відповіді на всі свої запитання (2 поверх Культурно-мистецького центру).

11:00 – 12:00 – В актовій залі Культурно-мистецького центру (3-й поверх) перед гостями Академії матимуть слово:
Андрій Мелешевич – Президент НаУКМА, Ph.D у галузі політології, професор: «НаУКМА – історія і сучасність».
Олена Маслюківська – випускниця НаУКМА: «Особливості й переваги навчання в НаУКМА».
Олена Третякова – керівник відділу з питань прийому абітурієнтів: «Підготовка до вступу в НаУКМА».
11:40 – 12:00 – запитання та відповіді.

12:00 – 12:30 – невеличка перерва, під час якої можна продовжити спілкування та здійснити перехід до аудиторій, де відбуватимуться презентації факультетів.

12:30 – 14:30 – презентації факультетів. Декани факультетів, методисти та викладачі розкажуть про можливості навчання на факультетах НаУКМА та особливості умов вступу на різні спеціальності.

Презентації факультетів відбуватимуться:
факультет гуманітарних наук – перший корпус, ауд. 220;
факультет інформатики – перший корпус, ауд. 310;
факультет правничих наук – четвертий корпус, ауд. 101;
факультет соціальних наук та соціальних технологій – четвертий корпус, аудиторія № 100;
факультет економічних наук – шостий корпус, аудиторія № 401;
факультет природничих наук – Американська бібліотека, перший поверх корпусу 4.

З 14:30 – спілкування з представниками Студентської колегії, Спудейського Братства і Бадді НаУКМА в Американській бібліотеці, інші студентські активності.

14.30, 15:00 – екскурсії університетом (тривалість екскурсії – 60 хв.)
Збір на екскурсію о 14:30 – у холі Культурно-мистецького центру та в холі першого корпусу.
Збір на екскурсію о 15:00 – у холі Культурно-мистецького центру.

Протягом Дня відкритих дверей працюватиме їдальня, галерея мистецтв ім. О.Замостян, можна буде відвідати Музей, приміщення університетських бібліотек та оглянути старовинні споруди Києво-Могилянської академії.
Місце проведення: Київ, вул. Іллінська, 9 – Культурно-мистецький центр НаУКМА (КМЦ). Знайти аудиторії вам допоможуть наші студенти.

Програму заходів 25 березня Ви також можете переглянути за посиланням.

Увага! У програмі можливі зміни. Слідкуйте за оновленнями тут або на нашій сторінці "Могилянка чекає на тебе" у соціальній мережі Facebook.

Також під час канікул 27-31 березня запрошуємо вас відвідати

Відкриті лекції для школярів під час канікул