Підсумки Всеукраїнського конкурсу есеїв "Згода дім будує, а незгода руйнує"

esse 2

Національний університет “Києво-Могилянська академія», Товариство психологів України та інтернет-видання iPress оголосили остаточні підсумки Всеукраїнського конкурсу есеїв "Згода дім будує, а незгода руйнує" серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл.

Враховуючи значну кількість якісних робіт, що надійшли за час проведення конкурсу, журі складно було визначитись з трійкою переможців. Отже:

3 місце:

Олена Пацевко (Дрогобицький педагогічний ліцей, м. Дрогобич).

2 місце:

Марія Панасюк (НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія №5, м. Славута).

1 місце:

Карина Людоговська (Голопристанська гімназія, м. Гола Пристань).

Вітаємо переможців!

Нагородження переможців відбудеться у Національному університеті “Києво-Могилянська академія» під час Дня відкритих дверей 25 березня.

Також, журі відзначило ряд робіт, що претендуватимуть на отримання заохочувальних призів.

Загалом, усі відібрані роботи будуть видані окремою збіркою.

Оргкомітет висловлює щиру подяку всім учасникам конкурсу, котрі відгукнулися на наш заклик, за глибоке розуміння запропонованої теми та відзначає загальний високий рівень конкурсних робіт.

Оргкомітет вдячний за підтримку співорганізаторам проекту, а саме: Ініціативі "Новий освітній простір", ГО "Україна Інкогніта", ГО "Інститут солідарності громад Романа Мацоли", Конфедерації будівельників України.

Про підсумки конкурсу ви також можете прочитати на сайті інтернет-видання iPress:

Фотографії з церемонії нагородження Ви можете переглянути на нашій сторінці у мережі Фейсбук "Могилянка чекає на тебе" за посиланням.

Детальний звіт про враження учасників та організаторів конкурсу Ви можете прочитати на нашому сайті у статті:

У Могилянці підбили підсумки конкурсу есеїв "Згода дім будує, а незгода руйнує"

або на сайті інтернет-видання iPress.ua: