Навчання на магістерці за контрактом за підтримки від корпорації «Артеріум»

 

Факультет природничих наук НаУКМА спільно з корпорацією «Артеріум» запрошують на навчання на магістерські програми «Хімія (мембранні та сорбінні процеси та технології)», «Біологія» та «Лабораторна діагностика біологічних систем» за контрактом за підтримки від корпорації «Артеріум»*.

 

До 06 серпня 2016 року подайте мотиваційний лист і візьміть участь у конкурсі на отримання підтримки від «Артеріум».

 

Що потрібно зробити:

1. написати мотиваційний лист із поясненням, чому саме Вам потрібна підтримка від корпорації «Артеріум».

2. до 06 серпня 2016 року подати мотиваційний лист і скани супровідних документів (довідки про скрутне матеріальне становище, поганий стан здоров'я) на ел.адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,

якщо Вам зручніше подати документи у паперовому вигляді, можете це зробити з 06 липня по 06 серпня у приймальну комісію (вул. Іллінська, 9, Культурно- мистецький центр НаУКМА), 2 поверх.

 

Умови участі:

• середній бал на бакалавраті не нижче 80

• виконана корпоративна угода з НаУКМА (для бакалаврів з НаУКМА)

• рекомендація керівника бакалаврської програми (для бакалаврів з НаУКМА).

 

Особливі чинники:

• походження із сільської місцевості

• переселенці

• стан матеріального забезпечення сім'ї

• переселенці з зони бойових дій

• сироти

 

Більш детальну інформацію про форми підтримки від корпорації «Артеріум» можна отримати у відділі стратегічного розвитку НаУКМА за адресою вул.Волоська 8/5, 5 корпус, 214 кімн. та за тел. 425-1534 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Києво-Могилянська академія вдячна Корпорації «Артеріум» за підтримку студентів факультету природничих наук.

 

Корпорація «Артеріум» – одна з провідних українських фармацевтичних компаній, яка працює в галузі, що піклується про найважливіші цінності – здоров'я і збереження життя людини.

Корпорація прагне встановити гармонійні, довірчі та довготривалі стосунки з усіма групами та цільовими аудиторіями, на які впливає її діяльність. Потужний український фармацевтичний виробник, корпорація «Артеріум» прагне принести якомога більше користі нашій країні, її народу і суспільству в цілому.

 

* підтримка здійснюється шляхом сплати частини вартості плати за навчання по контракту, надання щомісячної стипендії та талонів на харчування в студентській їдальні на загальну суму 16 000 грн.

Надається на рік з можливістю її продовження.  

© 2012-2022 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна