Міжнародний науковий семінар «Боротьба с корупцією, детінізація української економіки»

27-29 березня, з 09.00, ауд. 6-401

В рамках проекту співпраці "Anti-corruption and PhD mobility NHH-NaUKMA" Кафедри фінансів НаУКМА з Норвезькою Школою Економіки (NHH Norwegian School of Economics) проведе міжнародний робочий науковий семінар, присвячений питанням подолання корупції та детінізації економіки.

У роботі семінару планується участь 30 представників Норвезької школи економіки під керівництвом Sunniva Whittaker (Deputy Rector of Norwegian School of Economics) та 25 студентів спеціальності фінанси, банківська справа та страхування НаУКМА.

Для проведення семінару будуть залучені викладачі НаУКМА, представники державних органів влади, громадських організацій, зокрема Transparency International Ukraine.

В разі виникнення запитань звертатись до Лук’яненко Ірини Григорівни, тел. 044 4256042,