Умови Стипендії Артеріум 2016/17 н.р.

До 6 серпня 2016 року потрібно було дайте мотиваційний лист і візьміть участь у конкурсі на отримання підтримки від «Артеріум».

Що потрібно зробити:

1. Написати мотиваційний лист із поясненням, чому саме Вам потрібна підтримка від корпорації «Артеріум».

2. Підготувати довідки супровідні документи, що підтверджують умови участі і особливі чинники.

3. Надіслати мотиваційний лист і скани супровідних документів на електронну адресу керівника відділу стратегічного розвитку Катерини Максим Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Якщо вам зручніше подати документи в паперовому вигляді ви зможете це зробити

з 6 липня по 6 серпня у приймальній комісії за адресою вулиця Іллінська, 9, Київ, 04070, Культурно-мистецький центр НаУКМА, 2 поверх.

Умови участі:

· Середній бал на бакалавраті не нижче 80

· Виконана корпоративна угода з НаУКМА (для бакалаврів з НаУКМА)

· Рекомендація керівника бакалаврської програми (для бакалаврів з НаУКМА)

Особливі чинники:

· Походження із сільської місцевості

· Переселенці

· Стан матеріального забезпечення сім'ї

· Переселенці з зони бойових дій

· Сироти

Детальнішу інформацію можна отримати у відділі стратегічного розвитку НаУКМА за адресою вул.Волоська 8/5, 5 корпус, 214 кімн. та за тел. 425-1534 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

* підтримка здійснюється шляхом сплати 8 тис. грн від вартості плати за навчання по контракту, надання щомісячної стипендії та талонів на харчування в студентській їдальні на загальну суму 16 000 грн. Надається на рік з можливістю її продовження.