З 20 березня до 9 квітня включно у Києві посилюють карантинні обмеження

Про це на брифінгу повідомив мер міста Віталій Кличко.

Буде заборонено:

• роботу закладів культури (кіно, театри, музеї, концертні зали)

• масові, розважальні заходи

• роботу ТРЦ (крім продуктових магазинів, аптек, зоомагазинів, магазинів гігієни і побутової хімії)

• релігійні служіння, якщо немає 10 кв. метрів на людину

• роботу кафе і ресторанів, крім на виніс.

Перукарні і салони краси можуть працювати за попереднім записом, те саме стосується фітнес-залів (але заборонені групові заняття). Дитячі садочки працюватимуть звичайно, школи після канікул - дистанційно. Громадський транспорт працюватиме у звичайному режимі (з кількістю пасажирів 50%).

Мер Віталій Кличко повідомив, що збільшується кількість госпіталізованих: на сьогодні в лікарнях столиці - понад 3300 хворих на коронавірус. Заповненість ліжок - понад 70%.

Нагадаємо, що в НаУКМА продовжено карантинні обмеження до 30 квітня включно: навчання відбувається дистанційно, всі наради, зустрічі та заходи організовано в онлайн-форматі, а робота стратегічно важливих підрозділів налагоджена. Проживання студентів у гуртожитку регламентується спеціальним розпорядженням.

Закликаємо могилянців берегти своє здоров’я, дотримуватися рекомендацій ВООЗ та обов’язково носити маски.