У Могилянці карантин продовжено до 31 березня 2022 року

для студентів-бакалаврів 1 та 2 р. н. - змішане навчання

За наказом від 28.12.2021 р. карантинно-обмежувальні та профілактичні протиепідемічні заходи в НаУКМА триватимуть до 31 березня 2022 року.

Терміни карантину можуть змінитися залежно від епідеміологічної ситуації в Україні.

Для студентів 1 та 2 р. н. бакалаврських програм навчання відбуватиметься в змішаному форматі. Аудиторне навчання заплановане лише для практичних занять із дотриманням усіх карантинних вимог. Розклад і всі деталі студентам надасть навчально-методичний відділ. Для решти студентів навчання триватиме дистанційно з використанням інструментів DistEdu (Moodle), Zoom і MS Teams.

Усі адміністративні підрозділи продовжують роботу в змішаній формі та з дотриманням санітарних норм щодо перебування в приміщеннях.

Доступ на територію Академії буде й надалі обмежений.

Бібліотека НаУКМА продовжує обслуговувати читачів і виконувати замовлення з усіх підбібліотек, замовлених через електронний каталог, у читальних залах.

Більше про дистанційні послуги Бібліотеки.

Нагадаємо, карантин у НаУКМА розпочався з 12 березня 2020 року через поширення вірусної інфекції Covid-19.

Усю оперативну інформацію про карантин в Академії шукайте на спеціальній сторінці «Коронавірус — Новини та інформація для спільноти».