Оля Гнатюк – лауреатка премії Польського ПЕН

Професорка НаУКМА, dr hab Оля Гнатюк стала лауреаткою премії Польського ПЕН ім. Ксаверія та Мечислава Прушинських.

Премія від Польського ПЕН (неурядова організація, яка об'єднує професійних письменників, редакторів і перекладачів) вручається за видатні твори в жанрах художнього репортажу, оповідання та літературної есеїстики. Серед лауреатів премії  минулих років Маґдалена Ґроховська, Кшиштоф Помян, Вікторія Слівовська, Войцех Яґельський.

Оля Гнатюк – україністка, перекладачка та популяризаторка української літератури, дослідниця української інтелектуальної історії ХХ століття, з 2010 р. є керівницею програми спільних маґістерських студій НАУКМА та Варшавського університету, секретар Комісії для дослідження польсько-українських взаємин 1917–1921 рр.,  членкиня Українського та Польського ПЕН-клубів.

Церемонія вручення нагороди відбудеться 8 листопада у варшавському Будинку літератури.

Могилянська спільнота щиро вітає Ольгу Гнатюк із нагородою та бажає нових звершень і здобутків!