Ростислава Павленка нагородили орденом Свободи

До Дня Соборності Президент України нагородив члена Наглядової Ради, випускника НаУКМА Ростислава Павленка орденом Свободи.

Директора Національного інституту стратегічних досліджень, Радника Президента України  відзначили «за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю», йдеться в Указі, опублікованому на сайті Президента України.

Ростислав Павленко був представником України на Синоді Вселенського патріархату в Стамбулі, на якому, зокрема, затверджувався проект статуту української автокефальної церкви. Загалом брав активну участь як представник Президента під час процесу надання Томосу Православній церкві України.

Ростислав Павленко - випускник бакалаврської програми з політології НаУКМА (1997), магістр політології Центрально-Європейського Університету (Угорщина), аспірант НаУКМА. У період з 2000–2005 працював на кафедрі політології НаУКМА: старшим викладачем (2000–2002), доцентом (2002–2005), завідувачем кафедри (2005). Ініціатор Школи політичної аналітики НаУКМА. У 2018 році Ростислав Павленко обраний до складу Наглядової Ради НаУКМА.

Вітаємо Ростислава Павленко з отриманням державної нагороди.

Могилянки пишається своїми випускниками!

Нагадаємо, рішенням Вченої ради НаУКМА Його Всесвятості Патріарху Константинопольському Варфоломію було присуджено звання Почесного доктора НаУКМА.