Могилянка підписала Договір про співпрацю з Державним бюро розслідувань (ДБР)

 

Договір передбачає широкі можливості у співпраці, зокрема, з удосконалення чинного законодавства, проведення досліджень, організації спільних науково-практичних заходів. Кращі студенти НаУКМА матимуть змогу проходити практику в ДБР, а Бюро зможе залучати випускників Могилянки до своїх лав.

 

 

«Цим документом ми закладаємо фундамент для нашої ґрунтовної співпраці. ДБР — новостворений правоохоронний орган, і ми лише на етапі формування власних традицій і цінностей. Тут нам буде що перейняти у Могилянки», — підкреслив директор ДБР Роман Труба.

 

Президент НаУКМА Андрій Мелешевич розповів про нові навчальні програми, які стартують у Могилянці, зокрема магістерську програму з антикорупційних студій та тренінговий курс з урядових комунікацій. Президент висловив впевненість, що випускники Могилянки зможуть показати високий професійний рівень, працюючи в Державному бюро розслідувань. Для гостей провели оглядову екскурсію історичним кампусом Академії, у тому числі показали Староакадемічний (Мазепин) корпус, який зараз перебуває на реставрації, та Бібліотеку Антоновичів.

 

Державне бюро розслідувань — Державне бюро розслідувань — новий правоохоронний орган, створений для боротьби із злочинами високопосадовців. У підслідності ДБР – злочини, у скоєнні яких підозрюються найвищі посадовці, судді, працівники правоохоронних органів, а також військові злочини. Державне бюро розслідувань розпочало свою роботу 27 листопада 2018 року.

 

Нагадаємо, що напередодні НаУКМА та Нацагентство державної служби підписали Меморандум про співпрацю у сфері професійного навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування. Також передбачається проведення моніторингу проблемних питань галузі, розробка проектів нормативно-правових актів та стажування студентів НаУКМА у відомстві.  

 

© 2012-2023 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна