Ольга Бершадська та Олександр Голуб – переможці конкурсу «Кращий викладач року»

Традиційно під час Посвяти-2019 оголосили імена переможців конкурсів «Кращий викладач кафедри англійської мови» та «Кращий викладач факультету природничих наук», засновником яких є випускник БП «Економіка» 1997 року, нині член Наглядової ради НаУКМА Тарас Лукачук.

«Мені приємно бути тут сьогодні й бачити так багато нових могилянців, – поділився Тарас Лукачук. – Ці нагороди – мій спосіб подякувати Могилянці за ті можливості, друзів та цінності, котрі я здобув тут під час навчання. І я хотів би кожному побажати обов’язково знайти власний спосіб «подякувати Академії»: часом, фінансами, викладанням чи студентською активністю».

Ольга Василівна Бершадська – старша викладачка – здобула звання Кращої викладачки кафедри англійської мови.

Професор, декан факультету природничих наук НаУКМА Олександр Андрійович Голуб став найкращим на факультеті природничих наук.

Студентами та співробітниками НаУКМА на цей конкурс було номіновано 25 викладачів кафедри англійської мови та 25 викладачів факультету природничих наук. Переможців обирає конкурсна комісія, враховуючи результати опитування студентів протягом навчального року та науковий доробок номінантів за 2018 рік. Окрім переможців, фіналістами конкурсу в номінації «Кращий викладач кафедри англійської мови» стали: Аліна Карапетян, Тетяна Сорокіна, Людмила Нестеренко та Олена Сидорова. До п’ятірки кращих викладачів факультету природничих наук разом з Олександром Андрійовичем Голубом увійшли: Вікторія Коновалова, Поліна Вакулюк, Юлія Безвершенко та Лідія Яковенко.

Переможицями конкурсу у 2017/2018 навчальному році були викладачка кафедри біології Олена Кучменко та Ірина Піроженко, котра вдруге визнана найкращою викладачкою кафедри англійської мови.

Нагадаємо, що цьогоріч до НаУКМА вступило 1551 студент і студентка: 1102 бакалаври та 449 магістрів. Уже традиційно на Контрактовій площі відбулась церемонія Посвяти за участі президента НаУКМА професора, доктора Андрія Мелешевича, Почесного президента НаУКМА професора В’ячеслава Степановича Брюховецького, почесного промовця Тимчасового повіреного у справах США в Україні Вільяма Тейлора, випускниць Академії, а відтепер очільниць Міністерства освіти і науки Ганни Новосад та Міністерства охорони здоров’я Зоряни Скалецької (Черненко).

Автор світлин – Артем Сах

.