Могилянку вкотре обирають найкращі: рейтинг «Бал ЗНО на бюджет»

НаУКМА у 2019 році є лідером за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів, зарахованих на навчання за кошти державного або місцевого бюджету. Такі дані оприлюднили на порталі Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA».

Національний університет «Києво-Могилянська академія» займає першу позицію в рейтингу – середній бал сертифікату ЗНО, зарахованих на бюджет становить 187,88, а середній бал атестата – 10,92.

«Могилянка виправдала всі мої очікування, – ділиться враженнями про навчання Катерина Бакай – студентка БП «Право-1», котра вступила до Могилянки у 2019 році з середнім конкурсним балом 200. – Я в захваті від викладачів, від того, які нам дають письмові роботи й наскільки у нас все побудоване на взаємодовірі й взаємоповазі. Наші дискусії – це мої найулюбленіші моменти на семінарі, бо викладачі дуже цінують думку студента».

Так, за результатами вступної кампанії 2019 року спеціальність «Право» обрали студенти із середнім рейтинговим балом зарахованих на бюджет 191.99, а конкурс на одне бюджетне місце (всі заяви) був майже 16 осіб. Також серед найзатребуваніших спеціальностей в 2019 році були «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» ( середній бал ЗНО зарахованих на бюджет НаУКМА - 194.36, а конкурс на місце – 83.64), «Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно)» (середній бал ЗНО зарахованих на бюджет НаУКМА – 196.63, конкурс на місце – 48.33, «Інженерія програмного забезпечення» (середній бал ЗНО зарахованих на бюджет НаУКМА - 192.25, конкурс на місце – 17.58) та «Комп'ютерні науки» (середній бал ЗНО зарахованих на бюджет НаУКМА - 191.78, конкурс на місце – 12.29).

У рейтингу «Найбільший бал ЗНО на контракт» НаУКМА посідає другу сходинку з показником середнього балу зарахованих на бюджет - 173,99. Це найвищий показник серед закладів вищої освіти державної форми власності. Лідером рейтингу є приватний ЗВО Український католицький університет.

Варто зазначити, що за результатами вступної кампанії 2018 року НаУКМА також займав першу сходинку із показником середнього балу – 186,57.

Нагадаємо, що в 2019 році НаУКМА також став лідером зарплатного рейтингу випускників українських закладів вищої освіти від журналу «Деньги».