Оголошено перших лавреатів Філософського Стипендійного Фонду

Андрій Сусленко, випускник НаУКМА БП «Філософія», заснував Філософський Стипендійний Фонд (ФСФ) для підтримки викладачів кафедри філософії та релігієзнавства НАУКМА та студентів бакалаврської та магістерської програм НаУКМА з філософії.

Першими лавреатами серед викладачів став Лютий Тарас Володимирович, професор кафедри філософії та релігієзнавства.

Декан факультету, професорка Марина Леонідівна Ткачук та завідувач кафедри філософії та релігієзнавства, професор Вадим Ігорович Менжулін отримали спеціальні відзнаки за розвиток внесок в розвиток кафедри.

Серед студентів обрали п’ять лавреат(ок)ів:

• Чорний Віктор Вікторович, студент бакалаврської програми «Філософія» (4 р.н.);
  • Щербань Галина Олександрівна, студентка магістерської програми «Філософія» (1 р.н.);
  • Яроцька Юліана Ігорівна, слухачка бакалаврської програми «Філософія»;
  • Бойко Юрій Юрійович, студента магістерської програми «Філософія» (2 р.н.);
  • Семенов Микита Євгенович, студент магістерської програми «Філософія» (2 р.н.).

Нагадаємо, що викладачі брали участь у конкурсі наукових та освітянських доробків за останні три роки, значущих для розвитку НаУКМА як дослідницького університету. Серед студентів провели конкурс есеїв.