25 березня – другий тур виборів президента НаУКМА

25 березня з 9:00 до 15:00 відбудеться голосування у другому турі виборів президента НаУКМА. Виборча дільниця знаходитиметься у Культурно-мистецькому центрі НаУКМА (Іллінська, 9).

Відповідне рішення ухвалено Організаційним комітетом на засіданні 19.03.2021 року.

Нагадаємо, що відповідно до нещодавніх змін до Закону України «Про вищу освіту» та Статуту НаУКМА, другий тур виборів проводяться на 7 календарний день після першого. У другому турі перемогу здобуває той кандидат, що набирає 50% та 1 голос від кількості виборців, що взяли участь у голосуванні.

Право голосувати на виборах мають 590 виборців – усі науково-педагогічні, наукові та педагогічні працівники, а також обрані представників від студентства та адміністративного персоналу.

Так, у другому турі братимуть участь два кандидати, що набрали найбільшу кількість голосів у першому турі - Денис Азаров (131 голос) та Олександра Гуменна (154 голоси). Василь Ожоган набрав 116 голосів.

Детальна інформація про кандидатів та виборчий процес – на сторінці «Вибори».