Розпочато прийом заявок на Премію ім. Миколи Кравця – 2021

До участь запрошуємо випускників магістерських програм НаУКМА 2021 року, котрі роблять практичний внесок у розбудову України: через наукову (зокрема й дипломні роботи), громадську чи підприємницьку діяльність.

Для участі потрібно подати пакет документів (електронно) до 5 травня 2021. Детальні умови та електронна заявка.

Премію встановлено у 1995 році за особисті кошти українського підприємця та мецената Миколи Кравця для випускника НаУКМА за практичний внесок у розбудову України. У 2005 році, продовжуючи справу Миколи Кравця, А. Ю. Острогруд (на той час Голова правління Відкритого акціонерного товариства «Київгума») заснував Премію імені Миколи Кравця.

Претенденти можуть самостійно подавати свої кандидатури, а також номінувати випускників можуть кафедри, декани, заступники деканів, відділ по роботі зі студентами, студентські організації НаУКМА та Асоціація випускників НаУКМА.

У 2020 році лавреаткою Премії стала випускниця магістерської програми «Біологія» Наталія Титенко.