Премія Кравця

Загальна інформація

Премію встановлено на вшанування пам’яті Миколи Кравця, відомого українського підприємця, мецената, громадського діяча, який від самих перших днів відродження Національного університету „Києво-Могилянська академія” всіляко сприяв його становленню та розвитку.

У 1995 році Миколою Кравцем на особисті кошти була заснована щорічна премія на весь час існування університету для кращого випускника НаУКМА , що зробив практичний внесок у справу розбудови України.

У 2005 році, продовжуючи справу Миколи Кравця, Голова правління Відкритого акціонерного товариства «Київгума» А.Ю.Острогруд заснував Премію імені Миколи Кравця.

Національний університет „Києво-Могилянська академія” має щорічно обирати лауреата, котрий здобув звання магістра /спеціаліста/ та зробив практичний внесок у наукове, громадське або ділове життя України.

Лауреатів премії визначає Преміальний комітет.

Премія вручається Головою правління Відкритого акціонерного товариства «Київгума» щорічно на церемонії Конвокації в НаУКМА. Преміальний комітет розглядає справи кандидатів згідно з відповідним Регламентом з 25 травня до 15 червня включно.

Податись

МАГІСТРАМ  ІІ курсу НаУКМА

оголошено конкурс

на ПРЕМІЮ імені МИКОЛИ КРАВЦЯ (грошову) за практичний внесок

(науковий, громадська діяльність, підприємництво) у справу розбудови України.

Конкурсні роботи та пакет документів приймаються до 28 травня 2020 р. шляхом заповнення он-лайн форми

Пакет документів для подачі заявки на участь в конкурсі:

(документи засвідчені установами, що їх видали):

1. Наукова/дослідницька робота та автореферат на неї (до 5 стор), АБО інші офіційні матеріали, що підтверджують досягнення претендента у сфері наукової, громадської або підприємницької діяльності;
  2. Мотиваційний лист у вигляді тексту (Times New Roman; до 2-3х стор.) або відео (до 5 хв.), що мають містити обґрунтування практичного значення свого проекту - внеску у розвиток України за методом SMART;
  3. Дві зовнішні рецензії-відгуки щодо заявленої на конкурс роботи претендента;
  4. CV (резюме) претендента;
  5. Витяг з протоколу від факультету/кафедри/громадської/студентської організації НаУКМА про рекомендацію до участі в конкурсі, або заява самого претендента (студента ІІ курсу магістеріумуНаУКМА);
  6. Академічна довідка про результати навчання претендента в НаУКМА протягом 5-6 років.

Ще раз зверніть увагу, що конкурсні роботи та пакет документів приймаються до 28 травня 2020 р. шляхом заповнення он-лайн форми

За інформацією звертатися:

до заступників деканів факультетів та

секретаря  Преміального комітету

Результати та історія

• 2020 р. - НАТАЛІЯ ТИТЕНКОвипускниця магістерської програми "Біологія".
  • 2019 р. - ДИКИЙ ОЛЕГ, студент ФПвН МП-2 спеціальність «Право».
  • 2018 р. - ВАСИЛЬЧЕНКО ВІКТОРІЯ, студентка ФПрН МП-2, спеціальність “Молекулярна біологія”.
  • 2017 р. - ЛЕБЕДІВНА ОКСАНА, студентка ФГН МП-2, спеціальність «Філологія. Теорія, історія української мови та компаративістика» за роботу:«Праслов’янські і-дифтонги в історії формування давньоукраїнського вокалізму»
  • 2016 р. - КОЦЮДА CОФІЯ, студентка ФПрН МП-2, спеціальність «Хімія», за роботу: «Синтез аміновмісних кремнеземних мікросфер для медичного застосування»;
  • 2015 р. - КИРІЄНКО АНАСТАСІЯ, студентка ФПрН МП-2, спеціальність «Біологія». за роботу: «Поліморфізм за генами GLU та GLI у інтрогресивних ліній м’якої пшениці, стабільних за ознаками морфології колоса»
  • 2014 р.- ХОДЬКО АЛІНА, студентка ФПрН МП-2, спеціальність «Фізика».
  • 2013р. - ЛЮБАРЕЦЬ АНДРІЙ, студент ФГН МП-2, спеціальність “Історія”.
  • 2012р. - АНДРЄЄВА ГАННА, студентка ФПрН МП-2, спеціальність «Біологія».
  • 2011р. - СТОРОЖИЛОВА НАТАЛІЯ студентка ФПрН МП-2, спеціальність «Хімія».
  • 2010р. - БЕЗВЕРШЕНКО ЮЛІЯ студентка ФПрН МП-2, спеціальність «Фізика».
  • 2009р. - МЕЛЕШКО МАРИНА, студентка ФПвН МП-2 спеціальність «Право».
  • 2008р. - КУПРІНА ОЛЬГА, студентка ФПрН МП-2, спеціальність «Хімія».
  • 2007р. - МУРЛАНОВА ТЕТЯНА, студентка ФПрН МП-2, спеціальність «Хімія» та Гусак Наталля, студентка ФСНСТ МП-2, спеціальність «Соціальна робота».
  • 2006р. - ЗАВГОРОДНЯ ОЛЕКСАНДРА, студентка ФПрН МП-2, спеціальність «Хімія».
  • 2005р. - ХУТКИЙ ДМИТРО, студент ФСНСТ МП-2, спеціальність «Соціологія».
  • 2004р. - ПАНАСЮК ГАННА, студентка ФПрН МП-2, спеціальність «Хімія».