Премія Кравця

Про Премію

Премію встановлено у 1995 році за особисті кошти українського підприємця та мецената Миколи Кравця для випускника НаУКМА за практичний внесок у розбудову України. У 2005 році, продовжуючи справу Миколи Кравця, А. Ю. Острогруд (на той час Голова правління Відкритого акціонерного товариства «Київгума») заснував Премію імені Миколи Кравця.

Хто може стати Лауреатом

Магістри 2-го курсу, які роблять практичний внесок у розбудову України: через наукову (зокрема й дипломні роботи), громадську чи підприємницьку діяльність.

Що передбачає Премія

Лауреат отримує грошову премію від Генерального Директора ТОВ «Київгума» на церемонії Конвокації в НаУКМА.

Як визначається Лауреат

Проводиться конкурс:

1. Етап Претендента. До 5 травня претенденти подають заявки на участь.
  2. Етап Кандидата. До 25 травня факультети визначають серед претендентів кандидатури фіналістів.
  3. Етап Лауреата. У червні кандидати презентують свої досягнення Преміальному комітету, який визначає переможця конкурсу – Лауреата.

Податись

Оголошується конкурс для випускників магістратури 2021 р.

Участь можуть узяти магістри 2-го курсу, які роблять практичний внесок у розбудову України: через наукову (зокрема й дипломні роботи), громадську чи підприємницьку діяльність. Номінувати претендентів можуть вони самі або кафедри, декани, заступники деканів, відділ по роботі зі студентами, студентські організації НаУКМА, Асоціація випускників НаУКМА.

Для участі потрібно до 5 травня 2021 р. заповнити е-форму й завантажити туди такі документи (шаблони – у формі):

1. заява-подання Претендента або рекомендація до участі в конкурсі (якщо номінує хтось інший);
  2. CV (резюме);
  3. мотиваційний лист (шрифт – Times New Roman, кегль – 14, обсяг – до 3 сторінок) або мотиваційна відеопрезентація (до 5 хв.), що містить обґрунтування практичного значення проєкту (внеску в розвиток України) за методом SMART;
  4. текст дослідницької роботи або інші офіційні матеріали, що підтверджують ваші досягнення громадській або підприємницькій діяльності;
  5. автореферат (до 5 сторінок) на таку роботу (діяльність);
  6. рецензія-відгук щодо відповідної роботи, діяльності.

Контакти

• Координатор конкурсу: Катерина Кріжік, фахівець відділу по роботі зі студентами НаУКМА

Результати та історія

• 2020 р. - НАТАЛІЯ ТИТЕНКОвипускниця магістерської програми "Біологія".
  • 2019 р. - ДИКИЙ ОЛЕГ, студент ФПвН МП-2 спеціальність «Право».
  • 2018 р. - ВАСИЛЬЧЕНКО ВІКТОРІЯ, студентка ФПрН МП-2, спеціальність “Молекулярна біологія”.
  • 2017 р. - ЛЕБЕДІВНА ОКСАНА, студентка ФГН МП-2, спеціальність «Філологія. Теорія, історія української мови та компаративістика» за роботу:«Праслов’янські і-дифтонги в історії формування давньоукраїнського вокалізму»
  • 2016 р. - КОЦЮДА CОФІЯ, студентка ФПрН МП-2, спеціальність «Хімія», за роботу: «Синтез аміновмісних кремнеземних мікросфер для медичного застосування»;
  • 2015 р. - КИРІЄНКО АНАСТАСІЯ, студентка ФПрН МП-2, спеціальність «Біологія». за роботу: «Поліморфізм за генами GLU та GLI у інтрогресивних ліній м’якої пшениці, стабільних за ознаками морфології колоса»
  • 2014 р.- ХОДЬКО АЛІНА, студентка ФПрН МП-2, спеціальність «Фізика».
  • 2013р. - ЛЮБАРЕЦЬ АНДРІЙ, студент ФГН МП-2, спеціальність “Історія”.
  • 2012р. - АНДРЄЄВА ГАННА, студентка ФПрН МП-2, спеціальність «Біологія».
  • 2011р. - СТОРОЖИЛОВА НАТАЛІЯ студентка ФПрН МП-2, спеціальність «Хімія».
  • 2010р. - БЕЗВЕРШЕНКО ЮЛІЯ студентка ФПрН МП-2, спеціальність «Фізика».
  • 2009р. - МЕЛЕШКО МАРИНА, студентка ФПвН МП-2 спеціальність «Право».
  • 2008р. - КУПРІНА ОЛЬГА, студентка ФПрН МП-2, спеціальність «Хімія».
  • 2007р. - МУРЛАНОВА ТЕТЯНА, студентка ФПрН МП-2, спеціальність «Хімія» та Гусак Наталля, студентка ФСНСТ МП-2, спеціальність «Соціальна робота».
  • 2006р. - ЗАВГОРОДНЯ ОЛЕКСАНДРА, студентка ФПрН МП-2, спеціальність «Хімія».
  • 2005р. - ХУТКИЙ ДМИТРО, студент ФСНСТ МП-2, спеціальність «Соціологія».
  • 2004р. - ПАНАСЮК ГАННА, студентка ФПрН МП-2, спеціальність «Хімія».