Денис Азаров, Олександра Гуменна та Сергій Квіт — кандидати на пост президента НаУКМА

Відповідний лист від 14 квітня 2021 року надійшов від Міністерства освіти і науки України.

Так, у виборах президента НаУКМА, що заплановані на 16 вересня 2021 року, візьмуть участь три кандидати:

• Денис Сергійович Азаров — кандидат юридичних наук, доцент, декан факультету правничих наук НаУКМА;
  • Олександра Віталіївна Гуменна — кандидатка економічних наук, доцентка, деканка факультету економічних наук НаУКМА, в. о. президента НаУКМА;
  • Сергій Миронович Квіт — доктор філологічних наук, професор, голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, другий президент НаУКМА (2007–2014).

Нагадаємо, що на виборах у березні 2021 року в другому турі найбільшу кількість голосів виборців отримала Олександра Гуменна 176 (46 %). Проте, відповідно до Закону України «Про вищу освіту» для обрання на посаду та підписання контракту необхідно — 50 % + 1 голос від виборців, що взяли участь у голосуванні.

Детальну інформацію про виборчий процес шукайте на сторінці Вибори.