Оголошено конкурс на Премію ім. Миколи Кравця для магістрів

Лавреатом Премії можуть бути магістри 2-го курсу, які роблять практичний внесок у розбудову України: через наукову (зокрема й дипломні роботи), громадську чи підприємницьку діяльність.

Цьогоріч Преміальний комітет звертає особливу увагу на волонтерів і студентів, які обороняють і зміцнюють обороноздатність України в умовах повномасштабного російського вторгнення.

Номінувати претендентів можуть самі студенти або кафедри, декани, заступники деканів, відділ по роботі зі студентами, студентські організації НаУКМА, Асоціація випускників НаУКМА.

Для участі потрібно до 24 червня 2022 р. заповнити е-форму й завантажити туди такі документи (шаблони – у формі):

1. заява-подання Претендента або рекомендація до участі в конкурсі (якщо номінує хтось інший);

2. CV (резюме);

3. мотиваційний лист (шрифт – Times New Roman, кегль – 14, обсяг – до 3 сторінок) або мотиваційна відеопрезентація (до 5 хв.), що містить обґрунтування практичного значення проєкту (внеску в розвиток України) за методом SMART;

4. текст дослідницької роботи або інші офіційні матеріали, що підтверджують ваші досягнення громадській або підприємницькій діяльності;

5. автореферат (до 5 сторінок) на таку роботу (діяльність); 6. рецензія-відгук щодо відповідної роботи, діяльності.

Контакти

Координатор конкурсу: Гліб Кузьменко, керівник відділу по роботі зі студентами НаУКМА; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Премію встановлено у 1995 році за особисті кошти українського підприємця та мецената Миколи Кравця для випускника НаУКМА за практичний внесок у розбудову України. У 2005 році, продовжуючи справу Миколи Кравця, А. Ю. Острогруд (на той час Голова правління Відкритого акціонерного товариства «Київгума») заснував Премію імені Миколи Кравця.